SHITET APARTAMENT I RI NË SELITË,TIRANË.

  • 79.632€
,

Details

  • Price: 79.632€
  • Size: 75 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT I RI NË SELITË,TIRANË.
Sipërfaqja totale është 75.84m2,
Siperfaqja e brendshme 67.50 m2 dhe sipërfaqja e përbashket 8.34m2.

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një pallati të ri.
Çmimi është 79.632 euro/total.
Të interesuarit të telefonojnë: +355684035476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate