SHITET apartament i ri 2+1 prane Zogut te Zi

 • 92.000€
, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET apartament i ri 2+1 prane Zogut te Zi

, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 92.000€

Details

 • Price: 92.000€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355672043899

Description

RRUGA “DRITAN HOXHA”
Shume prane Sheshit “Rilindja”, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare ne nje nga zone te qete dhe afer me nje nga arteriet kryesore hyrese te Tiranes
Rezidenca me e re e banimit “E-88” do te ofroje sherbime te ndryshme, gjelberim e bimesi te ndryshme, ambiente rekreative per femijet, parkime etj.
Godina ka 7-9 kate banim, 1 kate dyqane dhe 2 kate parkimi. Objekti do te ofroje cilesi te larte ndertimi, 2 ashensore, fasade te ventiluar me pllake, izolim akustik, vetratat termike, siguri edhe mirembajtje 24 ore, etj.
Apartamenti eshte i mireorganizuar, ka nje pamje shume te mire dhe do te jete i pajisur me rifinitura cilesore.
Apartament ne shitje 2+1 i ri , me sip. 105 (122) m2, me 1 dhome ndenje + kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon, kati 6.

Cmimi: 92.000 Euro

Kontakt: 067 20 43 899
Per me shume informacion rreth pronave klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/ne-afersi-te-sheshit-rilindja

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93