Shitet Apartament i perfunduar 2+1

 • 75.000€
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet Apartament i perfunduar 2+1

Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 75.000€

Details

 • Property ID: 33760
 • Price: 75.000€
 • Property Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0698822028

Description

Apartament 2+1, me sipërfaqe 97.4 m2. Apartamenti ka një organizim shumë të mirë, me një ndarje të qartë të zonës së ditës me atë të natës. Ambienti i ditës ka dy hapësira të veçanta, ku këndi i ngrënies pozicionohet disi më i veçuar. Dhoma e matrimoniale ka tualet të dedikuar, çka sjell përmirësim të ndjeshëm të funksionalitetit dhe përditshmërisë në apartament.

 • Address Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Poligrafiku / Autotraktoret

Contact Information

View Listings
Esi Kontakt.al
 • Esi Kontakt.al
 • 0698822028

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Esi Kontakt.al
 • Esi Kontakt.al