SHITET APARTAMENT I MOBILUAR NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

 • 6.000.000€
, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT I MOBILUAR NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 6.000.000€

Details

 • Price: 6.000.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

SHITET APARTAMENT I MOBILUAR NË LAGJEN “LUIGJ GURAKUQI”, ELBASAN.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m² dhe është i organizuar në mënyrë të tillë: sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Ndodhet në katin e 5-të të një pallati ekzistues.

Shitet totalisht i mobiluar me një çmim prej 6.000.000 Lekë/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355692045100

 • Address Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate