Shitet apartament, Golem

 • 74.000€
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 74.000€

Details

 • Price: 74.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet apartament me pamje nga deti në Golem. I pozicionuar në një zonë mjaft të preferuar dhe të kërkuar gjatë sezonit turistik dhe jo vetëm. Zona ofron një rrjet të mirfilltë shërbimesh të ndryshme.
Apartamenti për shitje ka një sipërfaqe prej 100 m2, dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet në katin e katërt banim, në një pallat të mirëmbajtur me ashensor. Apartamenti është i pa banuar më parë. Vetëm 2 minuta larg nga deti!
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Golem

Contact Information

View Listings
FalconMarina
 • FalconMarina

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina