Shitet apartament, Golem

 • 55.000€
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet apartament në Golem. Ndodhet në një zone shumë të preferuar dhe të frekuentuar gjatë sezonit turistik dhe jo vetëm. Ndodhet vetëm 50 meër larg nga deti.

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 55 m2. Apartamenti ka tipologji 1+1 I organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 3 të një pallati pa ashensor. Shitet me cmim 55,000 euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

Tel. +355694022991

 • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Golem

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina