Shitet apartament, Golem

 • 60.000€
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet apartament në Golem, pranë Grand Blue Fafa. Pozicionuar në një nga zonat e preferuara dhe të frekuentuara gjatë sezonit turistik dhe jo vetëm.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 55 m2 dhe tipologji 1+1. Është I organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi tualet dhe ballkon.. Ndodhet në katin e dytë, pallat i ri me ashensor. Është I mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Po vendoset dhe kuzhina. Cmimi 60,000 euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Golem

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina