Shitet apartament, Golem

 • 47.000€
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 47.000€

Details

 • Price: 47.000€
 • Size: 57 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet apartament në Golem. I pozicionuar në një zonë shumë të preferuar dhe të frekuentuar gjatë sezonit turistik dhe jo vetëm.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 57 m2 dhe tipologji 1+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e dytë banim, në një pallat pa ashensor. Apartamenti është I pa mobiluar. Cmimi 47,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Golem

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina