Shitet apartament gati per banim ne Kompleksin Mangalem21!

 • 63.000€
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet apartament gati per banim ne Kompleksin Mangalem21!

Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 63.000€

Details

 • Property ID: 22546
 • Price: 63.000€
 • Property Size: 83 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0698822028

Description

Apartament 2+1, me siperfaqe 82.7 m2, i orientuar ne Lindje dhe Veri. Tualeti aksesohet nga korridori ne hyrje, dhomat e gjumit i kane prane njera tjetres dyert duke mos ndikuar me flukset e tyre ne organizimin e ambjentit te dites. Llozha e mirepozicionuar ne cep te objektit me fushepamje te dyfishte aksesohet nga dhoma e gjumit e prinderve.

 • Address Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Esi Kontakt.al
 • Esi Kontakt.al