Shitet, Apartament (Garsoniere), “Rr. Dibres” ,Tiranë.

 • 71.740€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 71.740€

Details

 • Price: 71.740€
 • Size: 42 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694535101

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim (Kt.4 Tokë) të godinës,e cila është e pozicionuar në një zonë shumë të mirë me zhvillim të vazhdueshëm. Kompleksi ndodhet afer rrugës kryesore dhe pranë tij ndodhen intitucione te ndryshme ,urbane si dhe dyqane ,markete dhe farmaci. Apartamenti ndodhet vetem 5 minuta larg nga qendra si dhe shume pranë spitalit “NeneTereza”.Aktualisht apartamenti është në fazë përfundimi.

– Sipërfaqia Neto 36.4m2
– Siperfaqia Bruto 42.2m2
– Çmimi ne varësi te formës së pageses

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

https://illyrianhome.al/property/shitet-apartament-garsoniere-rr-dibres-tirane/
 • Address Rruga e Dibrës, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome