#SHITET: Apartament Garsonierë / Pogradec, Tushemisht

 • 19.000€
, Tushemisht, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7304, Albania
shitje

#SHITET: Apartament Garsonierë / Pogradec, Tushemisht

, Tushemisht, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7304, Albania
 • 19.000€

Details

 • Price: 19.000€
 • Size: 37 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +35567 2062729

Description

SHITET: Apartament Garsonierë /zona: Pogradec” Tushemisht
———————–☆☆☆☆☆
▪︎Apartamenti ndodhet në një kompleks në fshatin turistik Tushemisht. Organizohet në ambjent ndjenje & gatimi së bashku, korridor, tualet si dhe ballkon .
▪︎ Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 37 m2, e brendshme prej 31 m2, kati i II-të, banim, me pozicionim lindje.
▪︎Disponon çertifikatë pronësie.
▪︎ Pallati ofron administrim, siguri, mirëmbajtje, mundësi parkimi.
▪︎Çmim shitje: 19.000 €/ i diskutueshëm.
▪︎ Për më shumë informacion kontaktoni:
————————————
▪︎ Cel +35567 2062729
▪︎ info@imobiliareprime.com
 • Address Tushemisht, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7304, Albania
 • City Pogradec

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare