Shitet apartament Fresk

 • 105.000€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 132 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355692646880

Description

Shitet apartament në Fresk, Tiranë. Pozicionuar në një zonë e cila ka marrë zhvillim të shpejtë dhe ka kërkesë të lartë banimi.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej  bruto prej 132 m2 dhe sipërfaqe neto 119 m2. Ka tipologji 3+1+2, i organizuar në sallon-kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet në katin e katërt banim, në një objekt të ri. Disponon dokumentacion hipotekor dhe shitet i pamobiluar. Cmimi 105,000 euro

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting