Shitet apartament duplex 2+1+ballkon

 • 104.000€
, Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Shushica, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet apartament duplex 2+1+ballkon

, Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Shushica, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 104.000€

Details

 • Price: 104.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355686511111

Description

Shitet dupleks ne katin e 4 banim te nje pallati te ri tek Liqeni i Thate me siperfaqe totale 129.8 m2 ku secili kat disponon respektivisht nje siperfaqe prej 64.92 m2 siperfaqe totale 56.69 siperfaqe e brendshme dhe 8.23 m2 siperfaqe e perbashket.
Organizimi: kati i 1 nje ambient ndenjeje, 1 ambient gatimi, 1 dhom gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon, kati i 2 dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te qeta dhe me te frekuentuara pasi te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme, me akses te menjehershem ne rrugen kryesore, 8 min larg Liqenit Artificial te Tiranes, 20 min larg Qendres si dhe 40 min larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes.

Per me teper informacion na ndiqni ne:
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/

 • Address Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Shushica, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania