Shitet Apartament Duplex 125 m2 , me Hipoteke, 78000 euro ne Astir-Prane Eja Studio!

 • 78.000€
, Astir,Tirana,Albania
shitje

Shitet Apartament Duplex 125 m2 , me Hipoteke, 78000 euro ne Astir-Prane Eja Studio!

, Astir,Tirana,Albania
 • 78.000€

Details

 • Price: 78.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0683597752

Description

Shitet Apartament Duplex 125 m2 , me Hipoteke, 78000 euro ne Astir-Prane Eja Studio!

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te shtate te nje pallati re ri me ashensor me punime shume cilesore .

Apartamenti eshte me orientim nga perendimi dhe eshte i organizuar ne katin e pare :

nje kuzhine +sallon ndenjie + nje ballkon dhe nje tualet, ndersa ne katin e dyte eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje koridor shperndares dhe nje tualet.

Apartamenti disponon dokumntacion te rregullt hipotekor.

 • Address Astir,Tirana,Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
kleaklea
 • kleaklea

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
kleaklea
 • kleaklea