Shitet Apartament Duplex 125 m2 , me Hipoteke, 73000 euro ne Astir-Prane Eja Studio!

 • 73.000€
, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

Shitet Apartament Duplex 125 m2 , me Hipoteke, 73000 euro ne Astir-Prane Eja Studio!

, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 73.000€

Details

 • Price: 73.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0683597752

Description

Shitet Apartament Duplex 125 m2 , me Hipoteke, 73000 euro ne Astir-Prane Eja Studio! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te shtate te nje pallati re ri me ashensor me punime shume cilesore .Apartamenti eshte me orientim nga perendimi dhe eshte i organizuar ne katin e pare : nje kuzhine +sallon ndenjie + nje ballkon dhe nje tualet,ndersa ne katin e dyte eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi,nje koridor shperndares dhe nje tualet.Apartamenti disponon dokumntacion te rregullt hipotekor.

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
kleaklea
 • kleaklea

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
kleaklea
 • kleaklea