Shitet apartament, Bulevardi Zogu I

 • 260.000€
, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
shitje
, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 260.000€

Details

 • Price: 260.000€
 • Size: 156 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 00355696060612

Description

Shitet apartament pranë Bulevardit Zogu I, Tiranë. Ka një vendndodhje strategjike me akses të menjëhershëm në bulevard, unazen e vogël e të madhe të qytetit dhe fare prane Sheshit “Skënderbej”. Afërsia me disa nga institucionet kryesore shtetërore, mjekësore, arsimore, shoqërore dhe tregtare, e bën një nga zonat më të preferuara.
Apartamenti për shitje ka një sipërfaqe prej 156 m2. Ka tipologji 3+1 i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti orientohen në Jug-Lindje, gjë e cila e bën të ketë dritë gjatë gjithë ditës. Ndodhet në katin e shtatë banim, pallat me ashensor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting