SHITET APARTAMENT AFER TELEFERIKUT 3+1+3+2 GARRAZHE (184M2+37M2)

 • 250.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Afer Teleferikut
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Afer Teleferikut
 • 250.000€

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 184 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Shitet Apartamen afer Teleferikut 3+1+3tualete + Verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te fundit te nje pallati te ri dhe taraca siper e sistemuar nga pronari me termo-hidro perfekte. Hapsira brenda apartamentit ka nje lartesi 3.5m. Apartamenti eshte i veshukr me kapot dhe pllaka qeramike nga jashte. Orjentimi eshte Jug-Veri. Apartamenti eshte me hipotek i pa mbaruar plotesisht por shitesi qe eshte vete ndertusi i pallatit mer persiper te mbaroj punimet brenda sipas preferences se bleresit. Ajo mund te ndahet ne dy apartamente. Siperfaqja e apartamentit eshte 184 m2neto dhe 198m2 bruto, kurse siperfaqja e garazheve eshte 37m2 plus ka dhe nje magazin7 m2.
TE GJITHA AMBJENTET( APARTAMENTI+2 GARAZHET+MAGAZINA ) SHITEN PER 250.000EURO

 • Address Afer Teleferikut
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare