Shitet apartament

 • 97.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet apartament

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 97.000€

Details

 • Price: 97.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 003552090059

Description

Shitet apartament në një kompleks të ri. Kompleksi është i pozicionuar në një nga pikat kyçe të qytetit, tek “Stacioni i Trenit” ku ju ofron klientëve të saj mundësi aksesibiliteti të lehtë dhe të shpejtë në çdo pikë të qytetit. Është një kompleks dinamik me ndërtesa të mirëstrukturuara, të projektuara me standartet më të larta në treg, me përkushtim maksimal ndaj përsosmërisë dhe inovacionit dhe me një teknologji bashkëkohore në ndërtim për t’ju ofruar klientëve të saj një të ardhme plotësisht të sigurt. Apartamenti në shitje ka këto karakteristika:

Tipologji 2+1+ballkon
Sipërfaqe 80 m2
Kati 8 banim me ashensor
I mobiluar
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

 • Address Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting