Shitet apartament

 • 33.000€
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
shitje
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • 33.000€

Details

 • Price: 33.000€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet apartament tek Shkëmbi I Kavajës, nga ana tjetër e rrugës. I pozicionuar në një zonë shumë të preferuar dhe të frekuentuar gjatë sezonit turistik dhe jo vetëm.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 58 m2 dhe tipologji 1+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e gjashtë banim, në një pallat me ashensor. Cmimi 33,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • City Shkembi Kavajes

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina