Shitet apartament

 • 110.000€
, Vollga Promenade, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Vollga Promenade, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet apartament pranë Muzeut, Vollga, Durrës. I pozicionuar në një zone shumë të preferuar dhe të kërkuar të qytetit për banim.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 106 m2 dhe tipologji 2+1. I organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti është I pa mobiluar dhe ndodhet në një pallat të ri me ashensor, në katin e dytë. Cmimi 110,000 euro, I pa negociueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Vollga Promenade, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina