SHITET APARTAMENT 4+2 NË SARANDË.

 • 120.000€
,

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 157 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355693041461

Description

SHITET APARTAMENT 4+2 NË SARANDË.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 156.5 m2 dhe ndodhet në katin e 5-të të një pallati ekzistues.

Hyrja organizohet në: 4 dhoma gjumi, 1 sallon + guzhinë, 2 tualete, 1 ballkon si dhe një aneks me instalime të gatshme për një guzhinë tjetër.

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe ndodhet 80 m larg plazhit.

Çmimi 120000 Euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355693041461

Address

 • City Sarande

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Himare
 • DES Himare