SHITET APARTAMENT 4+1 NË LAGJJEN “KRYENGRITJA E FIERIT” FIER

 • 64.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 4+1 NË LAGJJEN “KRYENGRITJA E FIERIT” FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 64.000€

Details

 • Price: 64.000€
 • Size: 146 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697032242

Description

Shitet apartament 4+1 në Lagjen “Kryengritja e Fierit”, Fier. Apartamenti ndodhet në katin e 3-të, të një pallati 6-katësh. Organizohet në: 4 dhoma, kuzhinë + sallon, 3 ballkone, 2 banjo. Shitet totalisht i restauruar dhe pjesërisht i mobiluar. Ka sipërfaqe të konsiderueshme prej 146 m² dhe shitet me çmimin 64 000 € /total. Për informacion më të detajuar na kontaktoni ☎ +355 69 703 2242

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-41-ne-lagjjen-kryengritja-e-fierit-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate