Shitet, Apartament 4+1, Kinostudio, Tiranë. 155,000 € ID: OPP+19970

 • 155.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 4+1, Kinostudio, Tiranë. 155,000 € ID: OPP+19970

4 Kinostudio / Porcelan, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 155.000€

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 180 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692985009

Features

Description

Shitet, Apartament 4+1 tek Komisariati nr. 4.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja: 180m2.
• Kati i 6.
• Orientim lindje – perëndim.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizimi:
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ambient ndenje, ambient gatimi, 4 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
• Me korridor shpërdarës.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar
• I mobiluar.
• Sistem kapot.
• Me parket.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
• Dy poste parkimi, të mbyllura.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +