SHITET APARTAMENT 4+1+ DEPO  PRANË 21 DHJETORIT,TIRANË

 • 145.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Ylbere Bylykbashi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Ylbere Bylykbashi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

SHITET APARTAMENT 4+1+ DEPO  PRANË 21 DHJETORIT,TIRANË

Çmimi: 145.000 Euro

Sipërfaqe:  100 m2

Vendndodhja: Rruga Ylbere Bylykbashi,Tiranë

Apartamenti organizohet nga ambienti ndenjes , ambienti gatimit me akses dalje në ballkon , 4 dhomat e gjumit , 1 depo dhe tualeti .

Tipologjia 4+1
1 Ambient ndenje+  Ambient gatimi
4 Dhoma gjumi

1 Depo
1 Tualet
1 Korridor
1 Ballkon

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-të të një pallati 5 katësh.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.

 

Apartamenti disponon hapësira të bollshme dhe të krijon mundësi ndarje në 2 apartamente , gjithashtu mund të përdoret për investim , zona ku ndodhet I jep mjaft vlefshmëri .

Apartamenti disponon Çertifikatë Pronësie

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

—————————————————————

Aldo Doka

☎️ 0697032241

 

 • Address Rruga Ylbere Bylykbashi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta