SHITET APARTAMENT 4+ 1 PRANË 21 DHJETORIT , TIRANË

 • 130.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 1000 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Description

SHITET APARTAMENT 4+ 1 PRANË 21 DHJETORIT , TIRANË

 

Sipërfaqe: 100 m²

Çmimi: 130.000 euro

Vendndodhja: 21 Dhjetori , Tiranë

 

Apartamenti ndodhet në katin e 4-të të banimit të një pallati egzistues.

Apartamenti organizohet në korridorin hyrës, sallonin e ndenjes, me këndin e gatimit, 2 dhoma gjumi, dy ballkone dhe një tualet .Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha facilitetet e mundshme për një jetesë komode si linja transporti publik, shkolla, farmaci etj, çka e bën një pronë ideale si për banim, por edhe për investim duke e lënë me qira. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

 

Tipologjia 4+1

1 Ambjent ndenje

1 Ambjent gatimi

2 Dhoma gjumi

2 Ballkone

1 Korridor

2 Tualete

 

 

Për më shumë informacione kontaktoni në:

 

+355 68 800 0969

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta