Shitet apartament

 • 66.000€
, Plazh, SH4, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
shitje
, Plazh, SH4, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • 66.000€

Details

 • Price: 66.000€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

OKAZION! Shitet apartament me pamje nga deti në Plepa, Plazh, Durrës. Vendndodhje perfekte larg zhurmave të qytetit, mes ajrit të pastër dhe bregdetit ranor. I pozicionuar në një zonë me infrastrukturë të rregullt dhe një rrjet të mirëfilltë shërbimesh të ndryshme.
Apartamenti ndodhet në vijë të dytë bregdetare, me një sipërfaqe bruto prej 78 m2 dhe sipërfaqe neto 70 m2. Ka tipologji 1+1, i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e nëntë banim, në një pallat te ri me ashensor. Cmimi 850 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Plazh, SH4, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina