Shitet apartament

 • 96.000€
, Bulevardi Gjergj Kastrioti, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje
, Bulevardi Gjergj Kastrioti, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 96.000€

Details

 • Price: 96.000€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355697099920

Description

Shitet apartament pranë Bulevardit Gjergj Kastrioti, Korce. I pozicionuar në një nga zonat elitare të qytetit, shumë pranë qendrës dhe në një ndër lagjet e qeta dhe shumë të preferuara të qytetit.

Apartamenti për shitje ndodhet në një vilë 3 katëshe, në katin e tretë të saj. Ka një sipërfaqe totale prej 97,5 m2, me sipërfaqe të brendshme të apartamentit 67,5 m2, sipërfaqe ballkoni 18 m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 12 m2. Apartamenti ka tipologji 2+1, i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Është ndërtim i ri i vitit 2019 me punime shumë cilësore. Shitet i pa mobiluar. Cmimi 96,000 euro. Mund te shfytezohet dhe catia si papafingo.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitni të na kontaktoni!

 

 • Address Bulevardi Gjergj Kastrioti, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce