Shitet, Apartament 3+1+Verandë+Post Parkimi, Fresku, Tiranë. 150,000 € ID: OPP+20664

 • 150.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 3+1+Verandë+Post Parkimi, Fresku, Tiranë. 150,000 € ID: OPP+20664

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 194 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692542681

Features

Description

Shitet, Apartament 3+1, në zonën e Freskut, Rruga e Teleferikut.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 194 m2.
• Kati 5-të.
• Orientim jug-lindje-perëndim.
Organizimi:
2 Ambjente ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njëri me dritare), 2 ballkone, 65 m2 verandë.
Cilësime të tjera:
• Mobilim bashkëkohor.
• Në proces hipotekimi.
• Totalisht i investuar: me Sistem Multisplit, panel diellor, shtruar me parket, vetrate plastike, punime gipsi etj.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
• Post parkimi i përfshirë në cmim.
• Pozicionuar në një kompleks me ambjente clodhëse dhe zbavitëse për të gjitha moshat.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +