APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TE KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI”

 • 190.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TE KRISTAL CENTER, RRUGA “FRANK BARDHI”

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 190.000€

Details

 • Price: 190.000€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355 69 605 4036‬

Description

Zona ku ndodhet apartamenti në shitje është një ndër zonat më të preferuara të qytetit, pranë Komunës së Parisit, afër me Parkun kombëtar e Liqenin artificial të Tiranës si dhe pranë zonës së Ish-Bllokut. Në këtë zonë ndodhen një rrjet i konsiderueshëm institucionesh arsimore, shoqërore dhe tregtare, këndeve të lojrave për fëmijë etj.

Godina ku ndodhet apartamenti është një ndërtese e re, e cila ofron cilësi të lartë ndertimi, termoizolim, shkallet me ndricim, tre apartamente ne kat dhe 1 ashensor.

Apartamenti 3+1 në shitje është i mirë-organizuar pa humbje në sipërfaqen e tij dhe ofron rifinitura cilësore, sistem ngrohje-ftohje qendror Fujitsu, i shtruar i gjithi me parket shumë cilësor, dritaret dopio xham dhe me grila, energji me rritje fuqie 3-fazore, automat elektrik me mbrojtje nga levizjet e tensionit, tavanet me panele gipsi, antenë e përbashkët e pallatit, internet me fiber optike, guzhina MDF dhe banak prej kuarci, pajisjet e guzhinës shume cilesore të markës Samsung, Frigorifer dhe Furrë inkaso, aspirator Beko, lavastovilje etj. Si dhe me dalje uji edhe në ballkonin dytësor.

Apartament në shitje 3+1, me siperfaqe 125 m2 neto (140 m2 bruto), ndodhet në katin 5 me orientim jug-lindje-veri. Përbëhet nga 1 dhome ndenje e madhe + kuzhine+ambient ngrënie bashkë, 2 dhoma gjumi, dhomë garderobe, depo, 2 tualete pa dritare dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet bashkë me mobilimin shumë cilësor.

Me këtë apartament shitet edhe garazhi me sipërfaqe 24 m2 me çmimin 20.000 Euro

Me certifikatë të rregullt pronësie.

Kontakt:  ‭+355 69 605 4036‬

Email: e.sila@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun e meposhtem: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/kristal-center-rruga-frank-bardhi 

 • Address Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93