Shitet, Apartament 3+1,Kodra e Prifitit. 

 • 115.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 115.000€

Details

 • Price: 115.000€
 • Size: 136 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Shitet, Apartament 3+1,Kodra e Prifitit.
Informacion mbi pronën: Sipërfaqe totale :136m2.
Sipërfaqe neto:123m2.
• Kati 4.
• Orientim lindje-perëndim.
• Me hipotekë.
Organizimi: Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Me ashensor.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Opsion ideal investimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
dori duka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
dori duka
 • dori duka