Shitet, Apartament 3+1,Fresku, Tiranë. 90,000 € ID: OPP+22378

 • 90.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Apartament 3+1,Fresku, Tiranë. 90,000 € ID: OPP+22378

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 136 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355697015473

Description

Shitet, Apartament 3+1,Fresku, Rruga Muhamet Deliu.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 135.29 m2 .
• Sipërfaqja neto: 99.35 m2
• Kati 6.
Organizimi: Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete( me dritare) dhe 2 ballkone.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Orientim Jug-Lindje.
• I mobiluar.
• Me verandë.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Me ashensor.
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +