SHITET APARTAMENT 3+1+2+BLK TE RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT 115.000 EURO

 • 115.000€
, Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
shitje
, Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 115.000€

Details

 • Price: 115.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~ 3+1+2 BLK
~ TEK RRUGA “KONGRESI I MANASTIRIT”
~ 115.7M2 BRUTO
~ 107.9M2 NETO
~ KATI I 5 I FUNDIT
~ I MOBILUAR
~ GJENDJE E RE
~ 3 DHOMA GJUMI
~ 1 SOXHORNO+ AMBIENT GATIMI
~ 2 BALLKONE
~ ORIENTIM VERI -PERENDIM
~ ME HIPOTEKE
~ ME SISTEM KAPOT NGA JASHTE
~ ZONA OFRON FACILITETET E NEVOJSHME, SHKOLLE, CERDHE, DHE VENDE PER PARKING
~CMIMI 115.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE