SHITET APARTAMENT 3+1+2+2BALLKONE I MOBILUAR TEK PALLATI ME SHIGJETA

 • 110.000€
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1+2+2BALLKONE I MOBILUAR TEK PALLATI ME SHIGJETA

6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 3+1+2+2ballkone tek pallati me shigjeta.

Apartamenti eshte kati i 4-te i nje pallati te ri me 2 ashensor.

Apartamenti eshte 125m2 dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhin, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Zona ku ndodhet ofron te gjith facilitetet e nevojshme. Apartamenti shitet i mobiluar ne menyre bashkohore.

Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

 • Address Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri
 • City Tirane
 • Area 6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate