SHITET APARTAMENT 3+1+2 TUALETE+BALLKON NË BLLOK, TIRANË

 • 220.000€
5 Blloku, Bllok
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TUALETE+BALLKON NË BLLOK, TIRANË

5 Blloku, Bllok
 • 220.000€

Details

 • Price: 220.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0697032246

Description

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TUALETE+BALLKON NE BLLOK, TIRANE.

Shitet apartament 3+1+2 me sipërfaqe totale 110 m² tek Blloku. Apartamenti ndodhet në kat të katërt i orientuar nga lindja dhe organizohet : 2 dhoma gjumi ,1sallon,1kuzhine,2tualete,1ballkon.

Shitet i mobiluar.

Pallati është ndërtuar vitet e fundit me punime shumë cilësore + ashensor.

Apartamenti ndodhet në një zone të mirë të Tiranës dhe ka të gjitha facilitetet prane.

Çmimi i apartamentit është: 220000 euro total.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni :
☎️ 0697032246

 • Address Bllok
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate