SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK DON BOSKO 170 M2.

 • 230.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko

Details

 • Price: 230.000€
 • Size: 170 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet apartament 3+1+2 ne Don Bosko ne kat te 2 me nje siperfaqe 170 m2. Apartamenti eshte i perbere nga nje soxhorno+ aneks gatimi, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete, lavaneri, 2 ballkone. Apartamenti ka punime extra te kudhtushme. Ka durale me xham triplo me tre xhama, ka sistem ngrohje te centralizuar me impjant, tualetet jane me pllaka dushi me gure vullkanik shum te bukur. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks ne qetesi. Ai eshte i veshur me parket te kushtushem, me tavane gipsi dhe me ndricim me drita let. Apartamenti eshte bosh per ta mobiluar cdo klient sipas deshires se tij. Shitet me 1.350 Euro/m2.
SHITET VETEM PER 230.000 EURO.

 • Address Don Bosko
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare