SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE STADIUMIT QEMAL STAFA

 • 253.000€
2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Prane stadiumit Qemal Stafa
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE STADIUMIT QEMAL STAFA

2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Prane stadiumit Qemal Stafa
 • 253.000€

Details

 • Price: 253.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Apartament 3+1+2 ne shitje prane Stadiumit “Qemal Stafa”, ne shetitoren e re me kalldrem guri te rruges “Faik Konica.
Ndodhet ne katin e 4-rt banim ne nje pallat te ri me ashensor. Ka akses dhe nga rruga e Elbasanit.
Ka nje siperfaqe prej 115 m2 me hipoteke dhe 126.5 m2 me ambientet te perbashketa.
Eshte e organizuar ne: sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Me orientim jug-lindje-perendim te gjitha dhomat jane te ndricuara nga drita e diellit gjate gjithe dites.
Nuk ka asnje ndertim ne kete perimeter, vecse pisha , peme dekorative te Parkut kombetar dhe cicerimat e zogjve.
Gjelberimi pamja dhe qetesia jane absolute. Ka sistem ngrohje qendror me gaz, kondicioner 24 BTU.

Pallati eshte i veshur me hidroizolim special me sistem kapote. Eshte i paisur me hipoteke.
Pallati pozicionohet ne nje nga zonat te preferuar nga te huajt dhe vendasit shume prane Liqenit Artificial te Tiranes dhe Parkut kombetar.
Cmimi i shitjes 2000 euro/m2 per siperfaqen 126.5 m2 pra vlera e apartamentit shkon 253.000 euro .
Apartamenti eshte i rivleresuar me 222 Milion Leke. I zoti e mban me qera nese bleresi deshiron me 800 euro/muaj me kontrate 2 vjecare.

Per vizite ne kete prone ose ne prona te tjera te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…t-qemal-stafa/

 • Address Prane stadiumit Qemal Stafa
 • City Tirane
 • Area 2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate