SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE BLLOKU RESIDENCIAL KODRA E DIELLIT

5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE BLLOKU RESIDENCIAL KODRA E DIELLIT

5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Details

 • Size: 106 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE BLLOKU RESIDENCIAL KODRA E DIELLIT

Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament  3+1+2 me siperfaqe 106m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te paperfunduar. Organizohet ne nje sallon te madh bashke me ambientin e ndenjes dhe te ngrenies, 3 dhome gjumi me kubature te rregullt 2 tualet dhe ballkon.  Apartamenti ka ndricim natyral pjesen me te madhe te dites per shkak te orientimit nga Jug-Lindja. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha facilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj per nje jete sa me komode dhe per me teper sigurine residenciale. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE BLLOKU RESIDENCIAL KODRA E DIELLIT

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate