Shitet, Apartament 3+1+2, Rruga e Dibres, Tirane. TT 973

 • 185.000€
, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
shitje
, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
 • 185.000€

Details

 • Price: 185.000€
 • Size: 146 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8

Description

Ne shitje, Apartament 3+1+2.
Vendndodhja: Rruga e Dibres, Tirane.

Specifikat e prones:
– Siperfaqe totale: 145.6 m2.
– Kati: 8.
– Me ashensor.
– Ne proces hipotekimi.

Organizimi:
Korridor shperndares, ambient ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 veranda.

Avantazhe:
– Standart elitar, cilesi & siguri maksimale.
– Lokacion strategjik.’
– Investim afatgjate.
– Fasade e ventiluar.
– Ndertim i vitit 2023

Per nje konsulence te plote per pronen ne menaxhim si dhe nje vizite nga afer ne prone, na kontaktoni!

Cel. : +355697017102

 

 • Address Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2