SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANË PORTIT, VLORË.

  • 220.800€
,

Details

  • Price: 220.800€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANË PORTIT, VLORË.

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në zonën kryesore ekonomike dhe sociale të qytetit, si dhe më të aksesueshmen.
Apartamenti ndodhet në katin e 4-të.
Orientimi Jug-Perëndim.

Sipërfaqja totale e apartamentit : 138.8 m2.

Organizohet në :
Sallon + kuzhinë,
3 Dhoma gjumi,
2 Tualete,
2 Ballkone.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi 220.800 euro/ total.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare