SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE RRUGEN MINE PEZA

 • 120.000€
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE RRUGEN MINE PEZA

Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 120.000€

Details

 • Property ID: 39769
 • Price: 120.000€
 • Property Size: 108 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE RRUGEN MINE PEZA

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes shitet apartament 3+1+2 . Me vendodhje perfekte buze rruges kryesore .Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati egzistues 5 katesh . Ka nje siperfaqe prej prej 108m2 pra nje hapsire mjaft e bolleshme . Organizohet ne nje strukture perfekte , salloni i ndenjes eshte i ndare nga dhomat e tjera me nje strukture mjaft te sofistikuar , 3 dhoma nga te cilat njera eshte dhome ndenje , nje dhome gjumi dhe nje dhome femijesh . Ajo cfare te bie ne sy ne kete apartament eshte orientimi juglindje , cfare te jep mundesine e nje nje drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites . Mobiliet jane te nje sitili bashkohore , nderthurur me ate modern. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500

 • Address Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate