SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE DURRES TEK STADIUMI

 • 160.000€
, Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 147 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692121277

Description

Shitet apartament me siperfaqe 147m2, i organizuar me sallon me kuzhin te vecuar, tre dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkone dhe nje dhom lavanderi.
Apartamenti esht totalisht i mobiluar i pajisur me ashensor dhe me administrator, ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit shum afer stadjumit. Zona ofron shum facilitete: shkolla, farmaci, markete etc…
Per me shum informacjone na kontaktoni

0692121277

 • Address Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Blerim Fetau

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Blerim Fetau
 • Blerim Fetau