SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE DURRES

 • 108.000€
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE DURRES

, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 108.000€

Details

 • Price: 108.000€
 • Size: 136 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE DURRES

Tek rruga Rrota e Kuqe, ne Durres, shitet apartament  3+1+2 me siperfaqe 136 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri 10-katesh me 2 ashensor. Organizohet ne nje sallon te madh bashke me ambientin e ndenjes dhe te ngrenies, 3 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 2 tualet dhe 3 ballkone. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar. Apartamenti ka ndricim natyral pjesen me te madhe te dites per shkak te orientimit nga Jug-Lindja. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha facilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, etj per nje jete sa me komode dhe ndodhet buze detit. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

https://billionrealty.al/index.php/property/shitet-apartament-312-ne-durres/

 • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate