SHITET APARTAMENT 3+1+2 NË DON BOSKO, TIRANË

 • 1.050€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NË DON BOSKO, TIRANË

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.050€

Details

 • Price: 1.050€
 • Size: 113.19 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355 69 408 3999

Description

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NË DON BOSKO, TIRANË.

Sipërfaqja e apartamentit është 113.19 m2.

Pallati është në ndërtim dhe ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës.

Planimetria është e rregullt dhe organizohet në 3 dhoma gjumi, 1 kuzhinë, 1 sallon, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Ambienti ndodhet në një kompleks dhe i ofron te gjitha facilitet e nevojshme.

ID e pronës 11788.

Çmimi është 1050 euro/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni +355 69 408 3999.

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate