SHITET APARTAMENT 3+1+1 TEK 21 DHJETORI NE KATE TE 3.

 • 145.000€
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet Apartament tek 21 dhjetori 3+1+1+ ballkon+ depo ma nje siperfaqe 100 m2. Apartamenti eshte i perbere nga tre dhoma gjumi, nje soxhorno, nje aneks guzhine vecmas, nje tualet me dritare, nje ballkon dhe nje depo. Ai ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh pa ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar. Orientimi me shume drite, jug- lindje -perendim.
Mundesi ndarje ne 2 apartamente 1+1 dhe 2+1
SHITET VETEM PER 145.000 EURO.
Kodi: R100

Per me shume informacion klikoni linkun:www.merlinimobiliare.com

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare