Shitet apartament 3+1  Yzberisht .

 • 94.500€
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet apartament 3+1  Yzberisht .

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 94.500€

Details

 • Property ID: 29489
 • Price: 94.500€
 • Property Size: 125 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Shitet apartament 3+1  Yzberisht .
Aprtamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 125.9 m2.
Organizimi: salloni, ambjenti gatimit, 3 dhoma gjumi,  2 tualete dhe ballkoni.
Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare.
Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses dhe ka ndricim te mire natyral me orientim jug-lindje.

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Immo Albania
 • Immo Albania
 • +355 4 222 6005+355686511111

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania