Shitet, Apartament 3+1, Xhamlliku, Tiranë 75,000 € ID: OPP+19554

 • 75.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 3+1, Xhamlliku, Tiranë 75,000 € ID: OPP+19554

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0699373015

Features

Description

Shitet, Apartament 3+1, tek Xhamlliku, rruga Xhanfize Keko.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 90m2.
• Kati i 4.
• Orientim jug-lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, tualet me dritare, 2 ballkone (të mbyllura me vetrate xhami).
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Me hipotekë.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Pallat ekzistues me tulla të kuqe.
• Ndriçim natyral.
• Zonë e qetë.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +