Shitet, Apartament 3+1, Varri Bamit, Tiranë. 77,000 € ID: OPP+22908

 • 77.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 3+1, Varri Bamit, Tiranë. 77,000 € ID: OPP+22908

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 77.000€

Details

 • Price: 77.000€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 355693489771

Features

Description

Shitet, Apartament 3+1, Varri Bamit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale:85 m2.
• Palllat ekzistues.
• Kati 5.
• Orientim perëndim.
• Me hipotekë.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (të dyja me dritare), ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Me sistem kondicionimi.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +