Shitet, Apartament 3+1, Tower Bridge 3, Tiranë 170,000 € ID: OPP+19618

 • 170.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Apartament 3+1, Tower Bridge 3, Tiranë 170,000 € ID: OPP+19618

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 170.000€

Details

 • Price: 170.000€
 • Size: 127 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0697015473

Description

Shitet, Apartament 3+1, Rruga e Dibrës, Kompleksi Orion, Tower Bridge 3.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 127.4 m2.
• Kati i 7.
• Orientim jug-perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, verandë ¬- 15.3m2.
Cilësime të tjera:
• Mobilim modern.
• Me hipotekë.
• Totalisht i investuar me parket,
• Sistem chiller.
• Sistem ngrohje-ftohje.
• Spote ndriçues.
• Tavan i varur.
• Punime gipsi.
• Ndriçim led.
• Me oxhak.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Njëra nga dhomat përshtatur si garderobë.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
• Garazh, me 2 poste parkimi të përfshira në çmim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +