Shitet apartament 3+1 Tek Vila Zogut, Durres

 • 92.000€
, Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Shitet apartament 3+1 Tek Vila Zogut, Durres

, Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 92.000€

Details

 • Price: 92.000€
 • Size: 148 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 3+1 Tek Vila Zogut, Durres

Apartamenti eshte me siperfaqe 148 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nderteses.
E mobiluar
Me Ballkon
Me ashensor

Cmimi: 92 000 Euro

Disponon dokumentacion te rregullte hipotekor.

Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!

 • Address Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona