SHITET APARTAMENT 3+1 TEK SPITALI QSUT

 • 91.000€
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Njazi Meka, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Njazi Meka, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 91.000€

Details

 • Price: 91.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet Apartament 3+1+1 pran spitalit QSUT rruga Njazi Meka. Apartamenti ka nje siperfaqe 80 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh. Ai eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, nje soxhorno bashk me guzhine, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.
SHITET PER 91.000 EURO (i pa diskutushem)
KODI M-202

 • Address Rruga Njazi Meka, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare